Pabudimas
Издательство «Золотой Век» Интернет-Радио «Возрождение» Пища Ра – Древняя цивилизация Славяно-Ариев – возврат из забвения Издательство Митраков
Pagrindinis » Straipsniai » Mano straipsniai

Kaip emocijos įtakoja Jūsų sveikata.

KAIP BLOGOS NUOSTATOS, NEIGIAMOS MINTYS, ŽEMA SAVIGARBA IR LIŪDNAS POŽIŪRIS SUKELIA LIGAS PIRMA,

JŪSŲ SMEGENYS – JŪSŲ PAGRINDINIS KOMPIUTERIS

Jūsų smegenys dirba nuolat, dieną ir naktį, 24 / 7 / 365; jos niekada neužsidaro ir neišeina atostogauti. Visų pirma, smegenys yra pagrindinis jūsų kūną valdantis kompiuteris, kontroliuojantis jūsų organizme bemaž visas medžiagų apykaitos ir cheminės pusiausvyros funkcijas. Jos lyg kapitonas prie vairo – pradedant nervų sistema ir kraujo balansu, baigiant jūsų seksualinėmis ir tūkstančiais kitų funkcijų, apie kurias nė nenutuokiate, – kuria, skatina, kontroliuoja, balansuoja ir palaiko JUS, ir visą jūsų kūną, kiekvieną dieną, kiekvieną sekundę. Be viso to, jūsų smegenims dar reikia apdoroti viską, apie ką jūs mąstote. Jei užsinorite pajudinti ranką ar koją, vaikščioti, bėgti, sėdėti, valgyti ar kalbėti, smegenys turi duoti komandą, ir jūsų kūnas vykdo nurodymus. Kad galėtų atlikti šį darbą, jūsų smegenys ir smegenų ląstelės, kaip ir kiekviena kita jūsų kūno ląstelė ar organas, turi maitintis ir šalinti atliekas. Maisto smegenims reikia tam, kad galėtų gaminti daugybę cheminių medžiagų. Tiesą pasakius, kaskart jums apie ką nors pagalvojus, jūsų smegenys pagamina specifinę cheminę medžiagą. Mokslininkai dabar jau žino, kad kai žmogus apie ką nors galvoja, jo smegenys gamina chemines medžiagas, kurios atveria, kaip jie vadina, „langą“. Kai mintis pasibaigia, šis „langas“ užsidaro. Taigi, kai jūs sutinkate savo svajonių žmogų ir pajuntate meilę bei tuos neįtikėtinus virpuliukus visame kūne, tai tai ir yra smegenų sukurtos cheminės medžiagos. Kai jaučiate seksualinį potraukį, tai būna kitas smegenų gaminamas chemikalas. O kai tas #%@&?!* gatvėje jums užkiša automobilį ir jūs trokštate turėti ant savo automobilio vairo pritaisytą lazerinį šautuvą, kad pradangintumėte tą idiotą iš savo kelio, tai ta neapykanta, ta kunkuliuojanti rūgštis jūsų kraujyje ar skrandyje yra dar kitokia smegenų sukurta medžiaga. Mokslininkai šias chemines medžiagas vadina neuropeptidais. Mokslas šioje srityje atliko daug tyrimų dėl keleto priežasčių. Tik įsivaizduokite, jei galėtumėte ko nors įberti į vandenį ir paversti visus žmones mylinčiais – arba labiau realistiškai mąstančiais, bijančiais, nekenčiančiais, išsigandusiais ar apkvaišusiais. Medicinos gydytojai, ypač psichiatrai, taip pat daug domisi šia tema, nes nori sukurti laimės ir apkvaišimo jausmą sukeliančias tabletes, ir jau yra išradę tokių vaistų. Jūs ir patys greičiausiai pažįstate žmonių, vartojančių ar vartojusių psichotropinių vaistų. Mums žinoma, kad kai žmogus sugalvoja kokią mintį, smegenys gamina chemines medžiagas, kurios žmogų keičia, o tai, ką žmogus jaučia, yra šių smegenų cheminių medžiagų, neuropeptidų, gamyba ir pasisavinimas.

ANTRA, JUMS REIKIA BENT KIEK ŽINIŲ APIE LĄSTELIŲ ANATOMIJĄ

Jūsų kūnas sudarytas iš daugybės ląstelių: kraujo, odos, kepenų, smegenų ląstelių. Tam tikra prasme, jūs esate ląstelių puokštė, bent jau fiziškai. Ląstelės sienelė, apsauginis apdangalas, membrana (arba vadinkime ją „oda“), suformuoja išorinį visų ląstelių sluoksnį. Jis sudarytas iš fosfolipidų (riebalų), baltymų ir cholesterolio. Atrankos būdu jis leidžia įvairioms medžiagoms patekti į ląstelę arba iš jos pasišalinti. Iš tikrųjų, daug krauju pernešamų medžiagų, pavyzdžiui, vitaminai ar amino rūgštys, turi konkrečius savo „krovos dokus“ ląstelėse, kur prisijungia ir iškrauna savo „krovinį“. Net ir imuninės ląstelės turi tokius pačius konkrečius savo krovos dokus ant savo „odos“ paviršiaus, ir štai čia viskas pasidaro keista.

TREČIA, ESATE TAI, KĄ GALVOJATE!

Praėjusiame amžiuje medicinos mokslas padarė didelį, ne, milžinišką, atradimą, kuris didžiąja dalimi liko nepastebėtas. Mokslininkai jau tada žinojo, kad imuninės ląstelės, kaip ir kitos, savo paviršiuje turi konkrečius „krovos dokus“, per kuriuos pasisavina tam tikras medžiagas. Tačiau mokslininkai atrado, kad ant paviršiaus imuninių ląstelių – ląstelių, kurių paskirtis yra ginti jus ir kovoti su bakterijomis, virusais, grybeliais, parazitais, vėžiu – su praktiškai VISOMIS ligomis, – yra konkretus „krovos dokas“, konkreti pasisavinimo vieta, skirta būtent NEUROPEPTIDAMS! Koks jūsų imuninių ląstelių reikalas dėl to, ką jūs galvojate? Kam joms dėl to rūpintis? Argi joms netrūksta darbo su visokiais šiais laikais aplinkoje skindančiais mikrobais ir rekordiniu vėžinių susirgimų skaičiumi, kad dar slapta klausytųsi jūsų asmeninių reikalų ir privačių pokalbių su savimi. Ar tai kokia naujosios vyriausybės antiteroristinio plano dalis, FTB vykdomas slaptas nesankcionuotas pokalbių klausymasis? Bet laikykitės, toliau dar keisčiau. Na, gerai, jau žinome, kad jūsų imuninė sistema tikrai klausosi jūsų emocinio dialogo, tačiau jokia jūsų organizmo ląstelė, organas ar sistema nesiklauso kitos sistemos, nebent ruoštųsi reaguoti į gaunamą informaciją. O Švenčiausioji Mergele! Argi tai nereiškia,... o ne..., kad...

„JŪSŲ IMUNINĖ SISTEMA IR KLAUSOSI, IR REAGUOJA Į JŪSŲ EMOCINĮ DIALOGĄ“?

Būtent apie tai mums dabar kalba medicinos mokslas – kad imuninės sistemos ląstelės turi konkrečius receptorių taškus neuropeptidams, cheminiams junginiams, kuriuos smegenys gamina su kiekviena nauja mintimi, IR kad imuninių ląstelių atsaką į mikrobus ir ligas veikia – arba skatina, arba silpnina, arba netgi STABDO – šios smegenų gaminamos cheminės medžiagos. Jūsų imuninių ląstelių atsaką lemia jūsų mintys.  Tik pagalvokit, kokios potencialios galios mes turime išsigydyti bet kokią ligą, arba leisti jai pasireikšti.



Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/?dl_id=101
Категория: Mano straipsniai | Patalpino: Sirijus555 (23.05.2015) | Autorius: Rimantas
Peržiurų: 1459 | Žymos: neapykanta, bloga savijauta, mintys, sveikata, emocijos | Įvertinimai: 0.0/0
Viso komentarų: 0
avatar